Hala przy ul. Kromera 11, Bydgoszcz
+48 510 130 555
studio@bailamos.pl

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego

Fale Loki Koki Dance Festival

Regulamin i formularz zgłoszeniowy

REGULAMIN TURNIEJU FTS

1. Nazwa Turnieju FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL VI Bydgoszcz Dance Cup

2. Organizator turnieju Studio Tańca Bailamos, UKS Bailamos

3. Termin 23 września 2018r.

4. Miejsce: Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 67, ul. Kromera 11,
85-792 Bydgoszcz (dawniej Zespół Szkół nr 28)

5. Wymiary parkietu 20x12m

6. Kierownik turnieju: Karolina Linowska , 505039679, karolinalinowska@icloud.com

7. Zawodnicy – klasy taneczne / kat. wiekowe
10-11 E,D,C; 12-13 E,D,C; 14-15 E,D,C,B; pow. 15 D,C,B,A

8. Skład Komisji Sędziowskiej i Skrutacyjnej, w tym:
A. Grzęski Łukasz Toruń – Sędzia Główny punktujący / nie punktujący
B. Baczewski Jacek Łomża
C. Brzostowski Dariusz Łódź
D. Czarnecka Ewa Gdańsk
E. Dorosz Tomasz Warszawa
F. Jabłoński Tomasz Bydgoszcz
G. Kubiak Mikołaj Szczecin
H. Tekiela Paweł Warszawa

Komisja Skrutacyjna
1. Gołebiowska Dorota Bydgoszcz
2. Seliger Piotr Łódź

9. Termin zgłoszenia par 22.09.2018r. Godz. 00:00

10. Warunki uczestnictwa w turnieju
W turnieju może wziąć udział para, która:
a) jest zgłoszona do rywalizacji FTS w sporcie tanecznym,
b) posiada licencję zawodnika FTS,
c) jest zrzeszona w klubie sportowym lub innym podmiocie działającym w strukturach sportowych FTS
d) posiada książeczkę startową lub inny dokument potwierdzający datę urodzenia.

11. Opłaty, cena biletów wstępu, wpisowe, opłata za nagrywanie, inne opłaty.
*25 ZŁ / OSOBA W KOMBINACJI
*20 ZŁ /OSOBA ZA STYL ( ZA KAŻDY PUNKT PROGRAMU)

BILET WSTĘPU DLA PUBLICZNOŚCI:
20 ZŁ normalny cały dzień (I, II, III -Gala) /, 10zł ulgowy cały dzień
DZIECI DO 7 LAT WSTĘP WOLNY.
Gala 50 zł miejsce przy stoliku

12. Dodatkowe informacje organizatora, bufet, opieka medyczna, stoiska (asortyment).

Bufet – Cukiernia Sowa; opieka medyczna – tak; stoisko-artykuły taneczne Akces Przysiek.

Nagrody dla par finałowych : puchary, medale (miejsce I-III) i dyplomy, nagrody rzeczowe

13. Wstępny program turnieju:

I blok
11:30 rejestracja,
12:00 próba parkietu,
12:30 rozpoczęcie

10-11 E
10-11 C
12-13 E
12-13 C
14-15 E

II blok
14:30 rejestracja,
15:00 próba parkietu,
15:30 rozpoczęcie

10-11 D
12-13 D
14-15 D
14-15 C
Pow. 15 D

III blok – GALA
17:30 rejestracja,
18:00 próba parkietu,
18:30 rozpoczęcie

14-15 B
Pow. 15 C
Pow. 15 B
Pow. 15 A

14. Wszelkie sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Kierownik Turnieju w porozumieniu z Sędzią Głównym.